اولین داده


اولین داده پیشرو در ارائه خدمات میزبانی وب , سرور مجازی و اختصاصی

جهت تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره ۷۷۴۳۸۸۸۲-۰۲۱ و در ساعات غیر اداری و تعطیلات با شماره ۴۰۳۱۷۷۲-۰۹۳۵ تماس حاصل فرمایید.

حمله ddos یا dos مخفف (denial of service attack) به زبان ساده یعنی سرازیر کردن تقاضاهای زیاد به یک سرور (کامپیوتر قربانی یا هدف) و استفاده بیش از حد از منابع (پردازنده، پایگاه داده، پهنای باند، حافظه و…) به طوری که سرویس دهی عادی آن به کاربرانش دچار اختلال شده یا از دسترس خارج شود

حمله دیداس را می توان به طور کلی اینگونه توصیف کرد که  تلاش دارد  به طور موقت و یا به طور نامحدود خدمات یک میزبانی را به طور موقت یا نامحدود مختل کند و یا به حالت تعلیق در آورد .
حمله های دیداس با انگیزه های متفاوت ممکن است توسط یک یا چند نفر و یا حتی گروهی از افراد صورت گیرد، اما آماری که تا به امروز به ثبت رسیده، حکایت از انگیزه های بیشتر فردی یا چند نفره داشت .


سروری که مود حمله قرار گرفته باشد، معمولا خیلی کند و با وقفه به درخواست بارگذاری صفحات پاسخ می دهد، البته این نشانه همیشه دلیل حمله دیداس نمیباشد چرا که این اتفاق به طور طبیعی نیز برای سرورها و سایتهای با بازدید بالا ممکن است رخ دهد یا کنترل این امر بستگی زیادی به قدرت سخت افزاری سرور و تنظیمات آن دارد.
عاملین حملات دیداس به طور معمول سایت و یا خدمات میزبانی معروف مانند بانک ها، دروازه پرداخت کارت اعتباری، و حتی سرورهای با نام را هدف قرارمی دهند.
چنین حملات معمولا به اضافه بار سرور منجر میشود و مانع ارتباط کاربر با سایت مورد نظر میشود

بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت